Virsmas, izlietnes, palodzes un bāra letes no mākslīgā granīta
Jūsu virtuvei un vannas istabai: mūsu ražotne

По-русски


Mākslīgais akmens/ granīts Rīgā: mūsu ražotne


Mūsu ražošanas cehā - kas atrodas Rīgā - izgatavo augstas kvalitātes vannas virsmas, galda virsmas, palodzes un bāra letes no mākslīgā (šķidrā) granīta. Ražošanas tehnoloģija sniedz iespēju integrēt izstrādājumos visu veidu izlietnes.

Ņemot vērā faktu, ka Jūs pasūtat izstrādājumu taisni no ražotāja, produkta izmaksas būs minimālas, BEZ jebkādiem starpnieku uzcenojumiem.
Izstrādājuma izgatavošanas termiņš – līdz divām nedēļām. Mēs izgatavojam galda virsmas pēc pasūtījuma, un Jūsu izstrādājums var būt jebkura nestandarta izmēra.

Mūsu cehā strādā vairāki augsti kvalificēti speciālisti ar ilggadēju darba pieredzi. Katrā ražošanas procesa stadijā tiek veikta rūpīga izstrādājuma kvalitātes kontrole.

Parasti pasūtījuma realizēšana notiek šai: mūsu dizaineris (mājās pie klienta) veic mērījumus un veido plānotās virsmas maketu. Šajā stadijā notiek arī krāsas izpildījuma saskaņošana. Ja nepieciešams (piemēram, īpašs/personalizēts krāsu risinājums), tiek veidots atsevišķs izstrādājuma paraugs, kurš tiek saskaņots ar klientu. Pēc tam tiek veidots atbilstošs šablons, kurš pilnībā atbilst nepieciešamajiem izmēriem, un tiek uzsākts tiešais ražošanas darbs.

Mūsu tehnoloģija izdevīgi atšķiras no izstrādājuma ražošanas no līdzīga plāksnes materiāla, sniedzot iespēju iegūt dažādas formas izstrādājumu BEZ šuvēm un savienojumiem. . Mēs varam piedāvāt jebkuru integrētu risinājumu: virsmu vienlaidus ar izlietni, aizmugurējo maliņu, sienas paneli, apmalēm un notecēm .

Ļoti liela risinājumu izvēle ir krāsas, faktūra un ārējā izskata ziņā; tas sniedz iespēju 1) imitēt dabīgā akmens virsmu; 2) piaskaņot virsmas krāsu un faktūru jau esošiem mēbelēm un dizaina elementiem; 3) izgatavot izstrādājumu jebkurā nestandarta formā.