Māklīgais granīts: izturīgs kompozītmateriāls bez porām Jūsu virtuvei un vannas istabai


По-русскиMākslīgais akmens/ granīts: par produktu


Mākslīgais akmens (granīts) – tas ir kompozītmateriāls; viendabīgs, ciets materiāls bez porām: akrila plastmasa ar makslīgu minerālu granulu pildījumu.

Tā kā mākslīgā akmens struktūrā nav poru un plaisu, tas ir ļoti higiēnisks: neuzsūc šķidrumu; ir ļoti izturīgs pret netīrumu un traipu veidošanos, esot kontaktā ar sadzīves līdzekļiem un visu veidu šķidrumiem (kečups, etiķis, citrona sula, kafija, vīns u.c.): jebkurš traips ir viegli nomazgājams un tas aiz sevis neatstās manāmas pēdas. Turklāt, tas ir izturīgs per mehānisku un siltuma iedarbību, kā arī pret agresīvām ķīmiskām vielām.

Vēl kāda šī materiāla priekšrocība ir plašā krāsu gamma, kā tiek pārstāvēta mākslīgo akmens virsmu dažādība. Katrs var atrast savai gaumei tīkamāko toni, sākot no dabā sastopamām krāsām, beidzot ar jebkuru spilgto toni, tai skaitā – vairāku krāsu kombinācijas. Pamata krāsā, savukārt, var pievienot jebkuras krāsas granulas (tai skaitā spīdīgas).

Mākslīgā akmens virsma kalpos ievērojami ilgāku laiku, jo visi defekti ir novēršami. Piemēram, ja dabīgā akmens virsmā izsists robs, to restaurēt būs ļoti grūti, taču mākslīgajam akmenim uz polimēru bāzes, novērst šādu un citus defektus nav sarežģījumu, tieši tāpēc virsma pat pēc vairākiem gadiem nezaudē savu sākotnējo izskatu.

Mēs varam izgatavot ABSOLŪTI viengabala galda virsmu (bez šuvēm un savienojumiem). Bet mēdz būt tā, ka izstrādājuma lielā izmēra dēļ to nav iespējams ienest telpā un/ vai uzstādīt. Šādā gadījumā galda virsmu nepieciešams ZĀĢĒT; un tikai pēc tam tā tiek uzstādīta, un savienojuma vietas tiek aizpildītas ar to pašu materiālu – kas ļauj iegūt virsmu bez salaiduma šuvēm.

Šādi izskatās vieta, kur tika veikta savienošana (divu daļu savienojums)