Virsmas no mākslīgā akmens vannas istabaiMākslīgais granīts: vannas virsma un izlietne “divi vienā”!!

По-русскиEkonomiskas virsmas un izlietnes no akmens masas vannas istabas interjeram


Mākslīgais akmens/ granīts ir ļoti higiēnisks: materiāla struktūrā nav poru un plaisu; tas ir ūdensnecaurlaidīgs; neuzsūc šķidrumu, un ir ļoti izturīgs pret netīrumu un plankumu veidošanos pēc kontakta ar sadzīves šķidrumiem. Mākslīgais granīts nevar piebriest; tas ir noturīgs un ūdensnecaurlaidīgs; izstrādājumos nav salaiduma šūves - kas padara šo materiālu ideāli piemērotu vannas istabas interjeram.

Pietiekoši lielā vannas istabā nav jēgas izlīdzēties tikai ar izlietni un plauktu ar spoguli. Vannas istabas interjers kļūts komfortabls un stilīgs, ja tajā ir iekārtota funkcionāla un ūdensnecaurlaidīga virsma.Tehnoloģija ļauj integrēt vannas virsmā jebkāda izmēra izlietni (piemērs > ). Integrēta izlietne ir viens vesels ar vannas virsmu; to krāsa un faktūra ir pilnībā vienādas. Zem tādas virsmas var iekārtot skapīšus, veļas mašīnu, žāvējamo mašīnu, vai paslēpt komunikācijas.

Vannas virsmu no mākslīgā akmens var aprīkot ar integrētu aizmugurējo maliņu, un/ vai notcēm.

Šāda veida integrētām modelēm piemīt vesela priekšrocību virkne: tās izskatās ļoti stilīgi; tās ir viegli kopjamas (tā kā tās ir lietas); ir vieglāk veikt visus pieslēgumus, jo nav nekādu sarežģījumu virsmas griešanā.

Šeit Jūs varat apskatīt dažādas virsmas/ izlietnes vannas istabām, kuras esam uzstādījuši mūsu klientiem.